6-27 korrus

Tagasi

Valgusküllased äri- ja teeninduspinnad

Tallinna esiliini kõrghoonena on City Plazal võimalus pakkuda linna parima vaatega büroopindu, kust saab silmi puhata kargel Läänemerel või nautida linna meeldejäävaid siluette. Alates 8ndast korrusest paistab meri kontorisse ja mida kõrgemale minna, seda lummavam vaade on.

Soovi korral saab korruseid ühendada keerdtreppidega.

Üüritavad pinnad: 120–480 m²
Joonis on illustratiivne.
6 kiiret lifti
120 m² min kontori suurus korrusel
480 m² max kontori suurus korrusel
Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui suured büroopinnad on saadaval?

1.-2. korrusel on aatriumiga ühendatud äri- ja büroopinnad, mille pinnad on vahemikus 40-350 m². 3.-6. korrusel on Gonsiori tn pool büroo- ja teeninduspinnad suurusega kuni 1 200 m² korrus, Tartu mnt pool büroopinnad kuni 700 m² korrus. 7.-27. korrusel on kuni 480 m² rendipinda korrusel. Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

2. Millised on võimalused büroopinna paigutuse ümbertegemiseks?

Kõik rendipinnad on kohandatavad vastavalt üürniku soovidele, ruumides on topeltpõrandad juhtmete peitmiseks, mistõttu on paigutust lihtne muuta. Avarust ja õhku annavad kõrged laed (3,6 m). Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

3. Millised on energiakulud?

Hoone on A-klassi energiamärgisega, olles äärmiselt energiatõhus, lisaks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

4. Milliseid hoone võimalusi saavad rentnikud kasutada?

Ärihoone pakub hulgaliselt mugavusi nagu näiteks avalik WiFi ja kiire internetiühendus, 24/7 sissepääs, avar katuseterrass, hubane aatrium, 200+ kohaga sise-rattaparkla ning pesemisvõimalus.