Parim asukoht

Tagasi

Esimese liini kõrghoone

Parim vaade merele – olles esimese liini kõrghoone, avaneb meie ärihoonest imeline vaade Tallinna lahele ja linnale.

Vanalinna vaated

Lummav UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Tallinna vanalinn munakivi tänavate ning kohvikute ja restoranidega on kõigest jalutuskäigu kaugusel.

Merelähedus

Miljööväärtust pakkuv vaade merele toob looduse hõngu tööpäeva ning annab võimaluse kosutavateks jalutuskäikudeks promenaadil.

Linna süda

Kontor otse Tallinna südalinnas, jalutuskäigu kaugusel hotellidest, restoranidest, ostukeskustest, sadamast ja vanalinnast. Hoone ümbruses on piisavalt nii rohelust, merd kui ka linnasaginat.

Mugavad ühendused

Tänu ideaalsele asukohale on kõik käe-jala juures, lähedal asuvad mitmed ühistranspordi peatused, lisaks suundub ärihoone ette hetkel rajatav Vanasadama trammiliin.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui suured büroopinnad on saadaval?

1.-2. korrusel on aatriumiga ühendatud äri- ja büroopinnad, mille pinnad on vahemikus 40-350 m². 3.-6. korrusel on Gonsiori tn pool büroo- ja teeninduspinnad suurusega kuni 1 200 m² korrus, Tartu mnt pool büroopinnad kuni 700 m² korrus. 7.-27. korrusel on kuni 480 m² rendipinda korrusel. Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

2. Millised on võimalused büroopinna paigutuse ümbertegemiseks?

Kõik rendipinnad on kohandatavad vastavalt üürniku soovidele, ruumides on topeltpõrandad juhtmete peitmiseks, mistõttu on paigutust lihtne muuta. Avarust ja õhku annavad kõrged laed (3,6 m). Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

3. Millised on energiakulud?

Hoone on A-klassi energiamärgisega, olles äärmiselt energiatõhus, lisaks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

4. Milliseid hoone võimalusi saavad rentnikud kasutada?

Ärihoone pakub hulgaliselt mugavusi nagu näiteks avalik WiFi ja kiire internetiühendus, 24/7 sissepääs, avar katuseterrass, hubane aatrium, 200+ kohaga sise-rattaparkla ning pesemisvõimalus.