Jätkusuutlikkus

Tagasi

Jätkusuutlikkus

Hindame jätkusuutlikkust ja töötame selle nimel, et elu oleks mitmekülgselt jätkusuutlik. Meie missiooniks on pakkuda esmaklassilist ja kaasaegsest keskkonda erinevatele ettevõtetele ja tõsta nende töötajate üldist heaolu.

Päikesepaneelid

Roheenergia on tulevik, mistõttu on ärihoonesse planeeritud energiatõhusad lahendused ja katusele on paigaldatud 55 päikesepaneeli.

Aatrium

Avaras ja valgusküllases rohelusega täidetud aatriumis on võimalus läbi viia kohtumisi, teha tööd või nautida puhkehetke kohvitassi taga hubases kohvikus.

Rattaparkla

Eesti suurimas sise-rattaparklas on ruumi 200+ rattale, et saaksid muretult tööle ja koju veereda. Tänu sellele, et parkla asub siseruumides, ei pea muretsema ilmastikuolude või ratta turvalisuse pärast ning saate oma kaherattalise mugavalt hoiule jätta.

A-energiaklass

City Plaza ärihoone on A-energiaklassi märgisega, mis on kõige energiatõhusam, olles hästi soojustatud ning kasutades kõige efektiivsemaid kütte ja ventilatsioonisüsteeme.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui suured büroopinnad on saadaval?

1.-2. korrusel on aatriumiga ühendatud äri- ja büroopinnad, mille pinnad on vahemikus 40-350 m². 3.-6. korrusel on Gonsiori tn pool büroo- ja teeninduspinnad suurusega kuni 1 200 m² korrus, Tartu mnt pool büroopinnad kuni 700 m² korrus. 7.-27. korrusel on kuni 480 m² rendipinda korrusel. Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

2. Millised on võimalused büroopinna paigutuse ümbertegemiseks?

Kõik rendipinnad on kohandatavad vastavalt üürniku soovidele, ruumides on topeltpõrandad juhtmete peitmiseks, mistõttu on paigutust lihtne muuta. Avarust ja õhku annavad kõrged laed (3,6 m). Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

3. Millised on energiakulud?

Hoone on A-klassi energiamärgisega, olles äärmiselt energiatõhus, lisaks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

4. Milliseid hoone võimalusi saavad rentnikud kasutada?

Ärihoone pakub hulgaliselt mugavusi nagu näiteks avalik WiFi ja kiire internetiühendus, 24/7 sissepääs, avar katuseterrass, hubane aatrium, 200+ kohaga sise-rattaparkla ning pesemisvõimalus.