Tervisliku elustiili keskkond

Tagasi

Osa tervislikust elustiilist

Liikuv elustiil on tervislik ning meie missiooniks on sellesse panustada, pakkudes kõike, mida üks kaasaegne liikuva ja tervisliku eluviisiga inimene vajab.

Rattaga tööle

Ideaalne asukoht ning ruumikas sise-rattaparkla pakuvad imelist võimalust auto koju jätta ning selle asemel hoopis mugavalt rattaga tööle kulgeda.

Ühistranspordiga

City Plaza 2 asub transpordisõlmes, et maja vahetus läheduses asuvad nii bussi-, kui ka trammi peatused. Lisaks asub Viru Keskuses suurem bussijaam, kust saab liikuda kõikjale Tallinnas.

Linnaväljak

Laikmaa tänava äärne väike väljak – koht olemiseks, vahel ka õhtuses päikesevalguses. Püüab tagasihoidlikul moel kaitsta väljakul viibijaid rahutu tänavamelu eest.

Pesemisvõimalus

Ärihoones on esindatud kõik mugavused, mida üks kiire elutempoga inimene vajab, sealhulgas pesemisvõimalus, et peale rattasõitu end värskendada.

Kohvikud

Asudes otse linna keskel, jäävad raadiusesse linna parimad kohvikud ja restoranid, kuhu kolleegidega või sõpradega lõunatama minna või kust hoopis enne tööpäeva algust toekas hommikueine kaasa haarata.

Spordivõimalused

Tänu ideaalsele asukohale paiknevad vahetus läheduses ka mitmed spordiklubid, kuhu lõunapausi ajal või peale tempokat tööpäeva keha ja vaimu ergutama minna.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui suured büroopinnad on saadaval?

1.-2. korrusel on aatriumiga ühendatud äri- ja büroopinnad, mille pinnad on vahemikus 40-350 m². 3.-6. korrusel on Gonsiori tn pool büroo- ja teeninduspinnad suurusega kuni 1 200 m² korrus, Tartu mnt pool büroopinnad kuni 700 m² korrus. 7.-27. korrusel on kuni 480 m² rendipinda korrusel. Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

2. Millised on võimalused büroopinna paigutuse ümbertegemiseks?

Kõik rendipinnad on kohandatavad vastavalt üürniku soovidele, ruumides on topeltpõrandad juhtmete peitmiseks, mistõttu on paigutust lihtne muuta. Avarust ja õhku annavad kõrged laed (3,6 m). Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

3. Millised on energiakulud?

Hoone on A-klassi energiamärgisega, olles äärmiselt energiatõhus, lisaks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

4. Milliseid hoone võimalusi saavad rentnikud kasutada?

Ärihoone pakub hulgaliselt mugavusi nagu näiteks avalik WiFi ja kiire internetiühendus, 24/7 sissepääs, avar katuseterrass, hubane aatrium, 200+ kohaga sise-rattaparkla ning pesemisvõimalus.