1-2 korrus

Tagasi

Valgusküllased äri- ja teeninduspinnad

Avarad ja valgusküllased teeninduspinnad, mis on avatud linna elule. A. Laikmaa tänavapoolne kena linnaväljak pakub võimalust nautida värskes õhus sooja suveilma ja kui väljas kisub lumiseks, siis pakub aatrium parajalt varju, et nautida lõõgastav hetk aatriumis asuvates kohvikutes, ümbritsetud rohelusest ja kunstist.

Üüritavad pinnad: 40–350 m²
Joonis on illustratiivne.
Ligipääs otse tänavalt
40 m² min kontori suurus korrusel
350 m² max kontori suurus korrusel
Ühendused aatriumiga

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui suured büroopinnad on saadaval?

1.-2. korrusel on aatriumiga ühendatud äri- ja büroopinnad, mille pinnad on vahemikus 40-350 m². 3.-6. korrusel on Gonsiori tn pool büroo- ja teeninduspinnad suurusega kuni 1 200 m² korrus, Tartu mnt pool büroopinnad kuni 700 m² korrus. 7.-27. korrusel on kuni 480 m² rendipinda korrusel. Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

2. Millised on võimalused büroopinna paigutuse ümbertegemiseks?

Kõik rendipinnad on kohandatavad vastavalt üürniku soovidele, ruumides on topeltpõrandad juhtmete peitmiseks, mistõttu on paigutust lihtne muuta. Avarust ja õhku annavad kõrged laed (3,6 m). Korruseid on võimalik omavahel ühendada keerdtrepiga.

3. Millised on energiakulud?

Hoone on A-klassi energiamärgisega, olles äärmiselt energiatõhus, lisaks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

4. Milliseid hoone võimalusi saavad rentnikud kasutada?

Ärihoone pakub hulgaliselt mugavusi nagu näiteks avalik WiFi ja kiire internetiühendus, 24/7 sissepääs, avar katuseterrass, hubane aatrium, 200+ kohaga sise-rattaparkla ning pesemisvõimalus.